2

Brak okresu, ból brzucha i piersi - czy dzieje się ze mną coś poważnego?

Anonimkaa.:

Witam,

mam 21 lat i ogólnie miałam nieregularne cykle. Mniej więcej miałam okres co 28-31 dni. Miałam dostać okres 03.02.2011, niestety nie wystąpił. Byłam u ginekologa i powiedział, że w ciąży nie jestem. Zbadał mi jajniki i powiedział, że wszystko w porządku.

Dodam jeszcze, że od połowy stycznia do wczoraj miałam sesję i się stresowałam oraz mało jadłam. Ale wystąpiły mi już objawy jak przed okresem (ból piersi i napuchły mi strasznie - tak jak zawsze) i od 3 dni pobolewa mnie brzuch jak przed okresem. Martwię się strasznie, czy nic mi się nie dzieje.

Proszę o odpowiedź.

Odpowiedzi - Brak okresu, ból brzucha i piersi - czy dzieje się ze mną coś poważnego?
Odpowiedź eksperta Lekarz Maja Sidor


Witam serdecznie,

stres oraz nieprawidłowe odżywianie mogą być przyczyną zaburzeń cyklu. Objawy, które się pojawiły, mogą świadczyć o zbliżającej się miesiączce. Gdyby jednak okres się nie pojawił, konieczna będzie kolejna konsultacja ginekologiczna oraz włączenie odpowiedniego leczenia.

Pozdrawiam


 

Zadaj pytanie ekspertowi
Potret użytkownika anonimowego

Witam mój problem polega na tym iż okres spoźnia mi sie 2 dni,bolą mnie piersi bardziej z boku są takie jakby sztywne no i sutki,także mam goraczke pomiedzy 37C a 37.6 C pierwszego dnia nie pojawienia sią okresu czyłam lekkie kłucie nie ciagłe raz na jakis czas raz z lewej raz z prawej strony jajnika teraz jest spokój,czuje się jakby moje piersi wazyły wiecej niż wczesniej z narzeczonym staramy się o dziecko 1.5 roku czy to możliwe że moje objawy są spowodowane ciażą??
Bardzo chciałabym by była to ciaża lecz boje się kolejnej porażki i zrobienia testu ciazowego.
Nie czuje innych w sumie objawów po za tym cze chodze spac już o 21 a zawsze chodziłam 24
Bardzo prosze o odpowiedz.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
Rozwiąż działanie i podaj wynik.
Kolejne pytania Brak okresu, ból brzucha i piersi - czy dzieje się ze mną coś poważnego?