2

Skrzepy w 6 tygodniu ciąży. Czy ja poroniłam?

użytkownik anonimowy

Witam Was!

Parę dni krwawiłam wraz ze skrzepami... Bolały mnie piersi i w ogóle samopoczucie złe i dokuczały mi silne skurcze w podbrzuszu.

Wczoraj byłam na zakupach, gdy wróciłam, poleciał mi kawałek (1,5 cm), nie wiem – mięsa. Twardawy, jakby rączki po bokach ledwo widoczne, takie gumowe... i na środku tego kawałka ciągnęła się jakby pępowina?

Po tym dostałam gorączki, około 40 stopni i na drugi dzień biegunkę, piersi już mnie nie bolą. Podbrzusze też już nie boli, tylko leciutko pobolewa. Nie krwawię tylko jak robię siusiu, to troszkę krwi jest.

Bardzo proszę o pomoc, jeśli ktoś tak miał, czy to było poronienie? Dodam, że jestem 6 tyg. ciąży. Wizyta pojutrze...

Pozdrawiam

Odpowiedzi - Skrzepy w 6 tygodniu ciąży. Czy ja poroniłam?
Odpowiedź eksperta Lekarz Aneta Zwierzchowska


Witam!

Najprawdopodobniej Pani poroniła. Powinna się Pani udać na ginekologiczną izbę przyjęć do szpitala, nie czekając na wizytę. Na tym etapie ciąży nie powinna jednak widzieć Pani „rączek” płodu ani pępowiny. Najpewniej zaobserwowała Pani skrzep krwi.

Na tym etapie ciąży poronienia są bardzo częste, zależą one zwykle od czynników czysto losowych i nie mamy na nie wpływu.

Proszę się nie zadręczać. Mam nadzieję, że wszystko się skończy dobrze i szybko wróci Pani do pełni zdrowia.

Pozdrawiam serdecznie!
 

Zadaj pytanie ekspertowi
Potret użytkownika anonimowego

witam ja jestem w podobnej sytuacji... wiem,ze zaszlam w ciaze, wiemjednak o tym tylko ja i nikt poza tym.. z poczatku byla to niechciana ciaza,poniewaz jestem mloda,ale moja kolezanka rowniez jet w ciazy i bardzo sie z tego cieszy,wiec postanowilam,ze rowniez urodze to dziecko, czekalam tylko na odpowiedni moment ,zeby komus o tym powiedziec.. 2 stycznia kiedy bylam w oalecie,zauwazylam,delikatna ,mala czerwona plamke na bieliznie. a juz wczesniej miewalam bole podbrzusza. wczoraj krwawienie bylo troszke silniejsze, a dzisiaj w nocy do teraz krwawienie plus duzo duzych skrzepow. czy ja poronilam? prosze powiedzcie ze nie...

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
Rozwiąż działanie i podaj wynik.
Kolejne pytania Skrzepy w 6 tygodniu ciąży. Czy ja poroniłam?