12

Co może oznaczać gęsty, brązowy śluz?

ancyk:

Witam! Mam 25 lat. Pojawia się u mnie brązowy śluz przed miesiączką i zaraz po niej. Ostatnio jednak śluz zauważam również na drugi dzień po stosunku z mężem (za każdym razem). Jest on z delikatną domieszką krwi. A dziś (jestem w połowie cyklu) wyleciała z pochwy za jednym razem bardzo duża ilość jasnobrązowego, bardzo ciągnącego śluzu również z delikaną domieszką krwi... Dodam, że śluz nie ma zapachu, nie odczuwam żadnego pieczenia i swędzenia. Wraz z końcem ostatniego opakowania, odstawiłam również ***** (dwuskładnikowa tabletka antykoncepcyjna), który brałam ok 5 lat. Lekarz stwierdził u mnie małą nadżerkę, ale powiedział, że nie trzeba jej leczyć, dopóki nie urodzę pierwszego dziecka. Bardzo proszę o informacje, co może być przyczyną pojawienia się takiego śluzu?

Odpowiedzi - Co może oznaczać gęsty, brązowy śluz?
Odpowiedź eksperta Lekarz Aneta Zwierzchowska


Witam.

Wydaje się, że plamienie może być spowodowane nadżerką lub zapaleniem pochwy/szyjki macicy. Jest to też częsty efekt uboczny tabletek antykoncepcyjnych, ale jeśli problem pojawił się dopiero po ok. 5 latach ich stosowania, to mało prawdopodobne, żeby to było jego przyczyną.

Pozdrawiam serdecznie!
Zadaj pytanie ekspertowi
Potret użytkownika anonimowego

świetnie

Potret użytkownika anonimowego

Witam:)

Ostatnio przy stosunku z chłopakiem zaczęła mi lecieć dziwna brązowa wydzielina z pochwy. Jestem już 10 dni po okresie i martwię się, bo nie wiem co to jest? Bardzo proszę o poradę:(
Z Góry Dziękuję:)

Potret użytkownika anonimowego

WITAM! MIESIĄC TEMU ODSTAWIŁAM PLASTRY, PO 3 TYGODNIACH. OBECNIE JESTEM W 25 DNIU CYKLU. MIAŁAM UCZUCIE WILGOCI I SKĄPY PRZEZROCZYSTY ŚLUZ Z BIAŁYMI GRUDKAMI. A POTEM POJAWIŁ SIĘ ŚLUZ BRĄZOWY. ZAZNACZAM, ŻE NIE MAM ŻADNEGO ZAPALENIA. CHCIAŁABYM SIĘ DOWIEDZIEĆ CZY NIEDŁUGO DOSTANĘ OKRES?

zdjęcie użykownika ancyk

Witam

Przyczyną był stan zapalny szyjki macicy. Lekarz przepisał antybiotyk i po problemie:)

Potret użytkownika anonimowego

Witam ja jeszcze nie mam okresu ale mam już brązowy śluz. Czy to objaw miesiączki ? Pojawia mi się on zawsze na początku miesiąca.

Potret użytkownika anonimowego

Witam jestem po miesiaczce ... jakiś tydzień .. dziś zobaczyłam brązowy śluz czy plamienie .. co to może byc? z góry dziękuję za odpowiedz ..

Potret użytkownika anonimowego

Dobry wieczór. Mam 19 lat. Od 5 lat mam okres i zawsze był raczej regularny. Natomiast w tym miesiącu mój okres trwa już 14 dzień , są to raczej plamienia ( brązowy śluz ).
Zauważyłam , że od tygodnia jest tego mniej ale nadal trwa. Brzuch mnie nie boli czuję się dobrze ale nie wiem co robić. Dodam , że w mojej rodzinie kobiety często miały z tym problemy (długi czas okresu lub obfite krwawienia). Nie wiem czy może to oznaczać coś poważnego.
Bardzo proszę o poooomoc ! :(:(:(
Z góry dziękuję . Pozdrawiam .

Potret użytkownika anonimowego

Witam ! Mam 20 lat, Poroniłam około 3 tygodni temu Miałam zabieg łyżeczkowania, Krwawiłam 1 dzień a potem około tygodnia miałam gęsty brązowy śluz. Kiedy brązowy śluz sie skonczył, pojawił się żółty, Jest to strasznie uporczywe, mam okropne uczucie wilgotności w pochwie, Nie raz mam nawet wrażenie że dostałam okresu, żółty śluz daje uczucie jak woda ;\ Byłam u ginekologa macica dobrze sie oczyściła a ja sama tez nie mam żadnych powikłań, Moje pytanie dotyczy tego uporczywego żółtego śluzu, Czy to normalne? I kiedy po jego wystąpieniu mogę dostac okres? ( poroniłam w 8 tc ) Moje ostatnie pytanie dotyczy współżycia, bardzo tęsknimy z partnerem za zbliżeniem Chciała bym zapytać kiedy możemy współżyć Czy ewentualnie było by to możliwe już teraz, tak aby potem nie było żadnych powikłań? ( Kolejne starania o ciaże planujemy około stycznia wiec jeśli będzie trzeba powstymamy się chodzi o dobro naszego przyszłego dzidziusia Pozdrawiam serdecznie i bardzo proszę o szybka odpowiedź :((

Potret użytkownika anonimowego

Mam 14 lat. Miesiączkuje już od pół roku w miarę regularnie. W tym miesiącu też dostałam regularnie, ale kilka dni później zaczął lecieć mi jakiś brązowy śluz (trwał około tygodnia) potem miałam spokój na kilka dni . Wczoraj znów pojawił się ten śluz. Bardzo prosze o szybką odpowiedź, z gory dziękuję. :)

Potret użytkownika anonimowego

Mam 13 lat i od kilku tygodni mam brązowy śluz. Okresu NIE MAM. ale martwi mnie ten brązowy śluz . plis pomóżcie

Potret użytkownika anonimowego

Mam sprawe pomóżcie prosze jestem w 33 tyg.ciążu nie dawno na wkładce miałam gęsty brązowo biały śluz czy może to być objawiem wypadniecia czopu śluzowego?Prosze pomóżcie

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
Rozwiąż działanie i podaj wynik.
Kolejne pytania Co może oznaczać gęsty, brązowy śluz?
Mam 17 lat, powinnam dostać okres 2 miesiące temu, jednak nie pojawił się.... W zamian za to dwa razy miałam ...
Mam 16 lat, jestem kobietą. 3 dni temu uprawiałam z moim chłopakiem tzw. petting. W pewnym momencie zauważyliśmy ...
Witam. Mój problem polega na tym, że w tym miesiącu nie dostałam okresu, a zamiast tego od 3 tygodni występuje u ...
Staramy się o dziecko.Obserwuję się od ponad roku. Od domniemanej owulacji mam ból i napięcie w podbrzuszu oraz ...
Witam. Mam 16 lat. Ok 15 maja powinnam dostać okres. Od kilku dni wydobywa mi się dziwny śluz z pochwy, który jest ...
Nie mam miesiączki od 4 miesięcy. Ponad miesiąc temu byłam u ginegologa. Nie byłam w ciąży i wszystko było OK. ...
Mam 23 lata, od 2 lat biorę tabletki antykoncepcyjne. Zauważyłam, że od jakiegoś tygodnia z pochyw wypływa dziwna, ...
Jestem w 9 tygodniu ciąży. Od paru dni zauważyłam brązowa wydzielinę z pochwy. Tydzień temu badał mnie lekarz, nie ...
Witam. Mam 17, prawie 18 lat. Od roku jestem z swoim chłopakiem i planujemy rozpocząć współżycie. Jak na razie ...
Mam takie pytanie ostatnio mnie wam nieregularną miesiączkę miałam 13 lipca i trwała 4 dni a następnie dostałam 13 ...