2

Czy bóle kręgosłupa, brzucha i krocza w ciązy są groźne?

alexczy:

Witam. Jestem w 33. tygodniu ciąży. Ciąża przebiega bez zastrzeżeń, chociaż od początku nie było mi łatwo ze względu na mocny ból kręgosłupa - zaczęłam więc uczęszczać na basen, który złagodził moje dolegliwości. Jednak przez ostatni tydzień ból w dole brzucha, krocza, kręgosłupa nie pozwala mi normalnie funkcjonować.

Nie jestem kobietą, która z jakimkolwiek bólem biegnie do lekarza jednak ten ból jest na tyle silny, że nie mogę normalnie iść na spacer, prace w domu zrobiły się udręką ,ciężko mi się ubrać, a wstawanie z łózka samodzielne jest prawie nie możliwe. Czy w tym okresie ciąży takie bóle są groźne? Wizytę mam za tydzień, a moja lekarka jest na urlopie.

Bardzo będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam, Aleksandra, Wrocław.

Odpowiedzi - Czy bóle kręgosłupa, brzucha i krocza w ciązy są groźne?
Odpowiedź eksperta Redakcja abcZdrowie.pl


Skoro natężenie bólu uniemożliwia Pani normalne funkcjonowanie to z pewnością nie można tego lekceważyc. Jak najszybsza wizyta u lekarza jest niezbędna do określenie przyczyny Pani dolegliwości.
Zadaj pytanie ekspertowi
Potret użytkownika anonimowego

WITAM, JESTEM W 33 TYGODNIU CIĄŻY. OD KILKU DNI POBOLEWA MNIE PODBRZUSZE I PO BOKACH A TAKŻE PLECY. W CIĄGU DNIA CZASEM BÓL USTĘPUJE. OSTATNIO JESZCZE CZĘŚCIEJ CHODZĘ DO TOALETY. TEN BÓL JEST TAKI TĘPY, TAKI JAK PRZY MIESIĄCZCE. CO TO MOŻE OZNACZAĆ ? LEKARZ ZA WIELE NIE ZWRACA UWAGI NA TO CO JA MÓWIĘ :(

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
Rozwiąż działanie i podaj wynik.
Kolejne pytania Czy bóle kręgosłupa, brzucha i krocza w ciązy są groźne?