6

Negatywny test ciążowy, brak okresu, ból jajnika.

Stokrotka0987:

Ostatni okres miałam 20 lutego. Z partnerem kochałam się od 13 mraca, używaliśmy prezerwatyw. Niestety nie dostałam okresu. Test ciążowy zrobiłam 31 marca i wyszedł negatywnie. Czuję po prawej stronie w okolicach jajnika taki dziwny ból takie jakby kłucie.

Czy jest możliwe żebym była w ciąży?

Odpowiedzi - Negatywny test ciążowy, brak okresu, ból jajnika.
Odpowiedź eksperta Lekarz Magdalena Kowalska

Droga Pani!

Negatywny test ciążowy oraz stosunek z zabezpieczeniem praktycznie wykluczają ciążę.
Spóźnianie się miesiączki występuje bardzo często u wielu kobiet. Istnieje wiele czynników powodujących taki stan, najczęstsze to stres, nadmierny wysiłek fizyczny, infekcje, rzadziej zaburzenia hormonalne czy inne choroby narządu rodnego.

W związku z tym, że występują u Pani objawy w postaci bólu, proponuję zgłosić się do lekarza ginekologa w celu zbadania i wykonania badania ultrasonograficznego narządu rodnego w celu jego dokładnej oceny. Jest to bardzo ważne, gdyż przyczyną może być np. łagodna torbiel jajnika wymagająca jednak leczenia.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

 

Zadaj pytanie ekspertowi
Potret użytkownika anonimowego

Witam Mam na imię Ola. Zgłaszam się do was pełna radości i szczęścia. Godzinę temu wróciłam od ginekologa. Stwierdził ciążę (najprawdopodobniej) macica jest podobno bardzo mięciutka i minimalnie powiększona, lecz kazał mi przyjść za 2 tygodnie dla potwierdzenia. Co mam myśleć? Czy mam się już cieszyć? Czy jeszcze nie? Piszcie czekam:)

Potret użytkownika anonimowego

Moja koleżanka jest załamana. Nie wiem co robić, jak mam jej doradzić, pomóc. Ma potworne bóle żołądka. Stresuje się, ma dziwnie się zachowuje. Dotychczas dużo paliła teraz już nie ma takiej na to ochoty.

Potret użytkownika anonimowego

ja powinnam dostać 6 marca okres i nie mam robiłam 3 testy i wyszły negatywnie prosze pomuszcie mi

Potret użytkownika anonimowego

zgłaszam sie do panstwa bo od listopada 2010 nie dostałam miescączk a jestem dziewicą i mam 19 i niewiem co mam robic

Potret użytkownika anonimowego

Ja z kolei mam taki problem, od połowy lutego nie dostałam @, zawsze miałam dość nieregularne @, ale miej więcej pojawiały się miedzy 32-36 dniem i co jakiś czas była tak dłuższa przerwa, tak jakby w jednym cyklu nie było wcale krwawienia. Staram się z mężem o dzidzie, ale wynik 2 zrobionych testów w tydzień po spodziewanej @ był negatywny, dzisiaj zaczęły pobolewać mnie jajniki, raz prawy, raz lewy...nie wiem co o tym myśleć. Na @ raczej się nie zbiera bo zawsze jakieś 10 dni przed bardzo bolały mnie piersi, a teraz nic...CO to może być ma ktoś jakiś pomysł? Pls dajcie znać...

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
Rozwiąż działanie i podaj wynik.
Kolejne pytania Negatywny test ciążowy, brak okresu, ból jajnika.